Očkovací centrum

Sluneční náměstí 2588/14, Stodůlky Praha 13

Vážení zájemci o očkování, aktuálně očkujeme látkou Pfizer Comirnaty, Moderna Spikevax a také Novavax Nuvaxovid.

Očkujeme také vylepšenými vakcínami Pfizer Comirnaty Original/Omicron BA.4-5 a Spikevex bivalent Original/Omicron BA.1. Tyto vakcíny jsou určeny POUZE pro aplikaci posilovacích dávek.

Očkování probíhá každou středu od 9 - 16 hod.

1. posilující dávka je vhodná pro všechny osoby, kterým uplynuly alespoň 4 měsíce po ukončeném základním očkovacím schématu. 2. posilující dávku je možné aplikovat nejdříve 4 a více měsíců od 1. posilující dávky.

Očkování Covid-19

Vakcín je dostatek pro všechny zájemce! Očkovací místo:
Praha - Imunogen s.r.o.
TEL: 232 232 321

Objednat se na očkování

Očkování

Vážení klienti očkování proti Covid-19,
V Očkovacím místě Imunogen s.r.o. očkujeme registrované klienty (registrace na https://registrace.mzcr.cz). Očkovací místo se nachází v 1. patře budovy A na Slunečním náměstí 14, v těsné blízkosti metra Hůrka. Očkujeme látkou Pfizer Comirnaty, Moderna Spikevax a také Novavax Nuvaxovid.

Zájemcům o očkování stačí přinést s sebou občanský průkaz a kartičku zdravotního pojištění. Příchozí zájemci vyplní formulář a po očkování setrvají v čekárně 15 minut. Důležité však je, že byste neměli být registrováni na termín očkování nikde jinde.
Cizinci, kteří jsou samoplátci, nemohou být v současné době u nás očkováni.

Na specifické dotazy odpovíme dle kapacitních možností v řádu několika pracovních dní.

Děkujeme za Váš zájem a přejeme příjemný den.

S přátelským pozdravem
Vakcinační centrum covid-19
Imunogen s.r.o.

Potvrzení o provedeném očkování

Na očkovacím portálu ocko.uzis.cz si každý občan může ověřit záznam o provedeném očkování 1. dávky a současně si může zobrazit a stáhnout certifikát o provedeném očkování. Stačí na těchto stránkách zadat své číslo občanského průkazu a rodné číslo. Poté se Vám zobrazí (v případě nároku) potřebné potvrzení.

Nahoru