Očkovací centrum

Sluneční náměstí 2588/15, Stodůlky Praha 13

Vážení zájemci o očkování, aktuálně používáme pouze vakcínu Comirnaty společnosti Pfizer/BioNTech a vakcínu Moderna stejnojmenné společnosti. Očkujeme nově i bez předchozí registrace.

Očkování Covid-19

Vakcín je dostatek pro všechny zájemce! Očkovací místo:
Praha - Imunogen s.r.o.
TEL: 232 232 321

Objednat se na očkování

Nově i bez registrace PO-PÁ
10-14

Antigenní a PCR testy

V našem odběrovém místě nabízíme odběr antigenních i PCR testů.
TEL: 232 232 321

Objednat se na odběr

Protilátky z krve Covid-19

Protilátky z krve Covid-19
Praha - Imunogen s.r.o.
TEL: 232 232 321

Objednat se na test protilátek

Očkujeme nově i bez předchozí registrace

Vážení klienti očkování proti Covid-19,
V Očkovacím místě Imunogen s.r.o. očkujeme jak registrované klienty (registrace na https://registrace.mzcr.cz), tak i bez registrace. Očkovací místo se nachází v 1. patře budovy A na Slunečním náměstí 14 a v 1.patře budovy B, Sluneční náměstí 15., v těsné blízkosti metra Hůrka. Očkujeme zejména očkovací látkou Pfizer Comirnaty, event.. Spikevax od společnosti Moderna.

Očkování bez registrace bude probíhat každý den od 10:00-14:00 hod v budově A, v případě většího zájmu hodiny rozšíříme. Zájemcům o očkování stačí přinést s sebou občanský průkaz a kartičku zdravotního pojištění. Příchozí zájemci vyplní formulář a po očkování setrvají v čekárně 15 minut. Důležité však je, že byste neměli být registrováni na termín očkování nikde jinde. Očkování bez registrace je vyhrazeno pouze pro dosud nezaregistrované. Neregistrované očkujeme dvoudávkovou vakcínou Pfizer Comirnaty a jednodávkovou vakcínou Janssen (Johnson & Johnson).
Očkování bez registrace bude možné pouze pro osoby starší 16 let. Cizinci, kteří jsou samoplátci, nemohou být v současné době u nás očkováni.

Na specifické dotazy odpovíme dle kapacitních možností v řádu několika pracovních dní.

Děkujeme za Váš zájem a přejeme příjemný den.

S přátelským pozdravem
Vakcinační centrum covid-19
Imunogen s.r.o.

Potvrzení o provedeném očkování

Na očkovacím portálu ocko.uzis.cz si každý občan může ověřit záznam o provedeném očkování 1. dávky a současně si může zobrazit a stáhnout certifikát o provedeném očkování. Stačí na těchto stránkách zadat své číslo občanského průkazu a rodné číslo. Poté se Vám zobrazí (v případě nároku) potřebné potvrzení.

Nahoru